Kalendariumrss

24 maja 2019 r. godz. 19:00

Scena Zaułek. Krystyna Œwištecka & Wojtek Gęsicki

26 maja 2019 r. godz. 20:00

Laura Jazz Band. Koncert SCENA PLENEROWA

27 maja 2019 r. godz. 20:00

Spektakl komediowy JOJO

30 maja 2019 r. godz. 10:00

Warsztaty Sukces, to ja!

2 czerwca 2019 r. godz. 13:00 - 18:00

Festiwal kolorów. ICDS w Łomiankach

9 czerwca 2019 r. godz. 19:30

Bum Bum Orkestar. Koncert SCENA PLENEROWA CK

23 czerwca 2019 r. godz. 20:00

Impro Teatr Bezczelny. Klasyka Polskiego Humoru Współczeœnie. SCENA PLENEROWA

29 czerwca 2019 r. godz. 14:00

Teatrzyk osiedlowy. WYSPA PACYNEK Plac przy ul. Baczyńskiego. Łomianki

30 czerwca. 2019 r. godz. 20:00

Koncert zespołu Same Suki. SCENA PLENEROWA

23 sierpnia 2019 r. godz. 19:30

IRENA SANTOR. Jubileusz Œpiewam, czyli jestem.

19 paŸdziernika 2019 r. godz. 17:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem z Programem "Tra Ta Ta "


Koncert: Jazz Trio & Ewa Uryga
8. lipca 2018 r. godz. 20.00
Scena na Wiejskiej
wstęp wolny

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym sezonie koncert na naszej nowej Scenie Plenerowej, którš już zwykliœmy nazywać "Scenš na Wiejskiej".

Przed Państwem wystšpi wybitna wokalistka majšca na swoim koncie wiele nagród muzycznych, poruszajšca się w różnych gatunkach muzycznych. Ukończyła Akademię Muzycznš w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Œpiewała jednak już dużo wczeœniej. Już w szkole podstawowej œpiewała podczas akademii szkolnych „acappella” – bez instrumentów i mikrofonu.

Pierwszym sukcesem w jej życiu artystycznym była 1-wsza nagroda w konkursie piosenkarskim w MDK w Bytomiu, gdzie jako 13–latka zadziwiła jury swoim mocnym głosem – padło pytanie „dziecko ile Ty masz lat?”. Po ukończeniu szkoły podstawowej Ewa Dostała się do Technikum Elektrycznego z zamiarem robienia raczej kariery sportowej. Trenowała koszykówkę – majšc szanse na granie w kadrze Polski jako juniorka. Paradoksalnie w Technikum był zespół muzyczny „Trzynastka”, w którym Ewa œpiewała. Pierwszy sukces pojawił się szybko – będšc w 1-szej klasie Ewa podczas eliminacji dostała się do telewizyjnego Studia Debiutów przy TVP Katowice, gdzie zaczęła występować w programach telewizyjnych. Potem przyszły ogólnopolskie Festiwale polskie, gdzie zdobyła główne nagrody m.in. Zielona Góra, Opole, Kołobrzeg i Ustroń. Współpracowała z radiowš orkiestrš rozrywkowš pod dyrekcjš Jerzego Miliana w Katowicach, gdzie nagrywała piosenki min. swoje własne kompozycje.
W życiu Ewy ogromne znaczenie miał jeden moment, gdy usłyszała Mahalię Jackson co spowodowało, że podjęła studia na katowickiej Akademii na wydziale Jazzu i Muzyki rozrywkowej.

Wokalistce towarzyszyć będzie grupa Jazz Trio w składzie:
Piotr Wrombel - Absolwent Wydziału Jazzowego Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie profesora Wojciecha Niedzieli. Jest przedstawicielem młodszej generacji muzyków jazzowych. Jest pianistš uniwersalnym poruszajšcym się ze swobodš po różnych obszarach stylistycznych jazzu. Laureat festiwali i konkursów jazzowych takich jak Jazz Juniors, Jazz nad Odrš, Konkurs Improwizacji Jazzowej w Katowicach.

Jarosław Michaluk - kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor, pedagog. Absolwent katowickiej Akademii Muzycznej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie kontrabasu prof. Jacka Niedzieli. Debiutował w 1988 r. podczas Ogólnopolskiego Konkursu Jazz Juniors w Krakowie, zdobywajšc z zespołem Jazz Trio II nagrodę. Współpracował m.in. Z Janem Ptaszynem Wróblewskim, Karolem Szymanowskim, Jorgosem Skoliasem, Wojtkiem Tramowskim. Ma na swym koncie nagranych 6 płyt, w tym jednš z Janem Ptaszynem Wróblewskim, na której znalazło się kilka jego autorskich utworów, a jedna z kompozycji trafiła na płytę The Best Of Polish Smooth Jazz .

Radosław Żyła - perkusista, saksofonista, pedagog, muzyk jazzowy i klasyczny. Ukończył Akademię Muzycznš w Białymstoku. Występował m.in. z Janem Ptaszynem Wróblewskim, Ewš Urygš, Jorgosem Skoliasem, Maciejem Strzelczykiem, Karolem Szymanowskim, Danutš Błażejczyk.


Zapraszamy.
Wstęp wolny


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki